T7 Gold Edition: elegancki głośnik od Bowers & Wilkins

Marek Cekaw
T7 Gold Edition: elegancki głośnik od Bowers & Wilkins

Współpraca firmy Bowers & Wilkins z ekskluzywną marką odzieżową Burberry, zaowocowała specjalną edycją przenośnego głośnika T7 o nazwie Gold Edition. Zastosowano w nim wysokiej jakości materiały oraz ozdobiono złotymi akcentami. 

0

Fani marki Burberry, mogą zaspokoić swą potrzebę luksusu nie tylko poprzez ekskluzywną garderobę, ale też równie elegancki głośnik przenośny T7 Gold Edition. Produkt jest efektem współpracy z firmą odzieżową oraz znanym producentem sprzętu audio Bowers & Wilkins i jest to specjalna edycja bezprzewodowego głośnika T7.

Od strony technicznej głośnik nie różni się niczym od standardowego modelu. Nieco inny jest natomiast wygląd. Zastosowano w nim złote przeszycia oraz złote maskownice z przodu i z tyłu obudowy. Nowością jest również ochronne etui przeznaczone do transportowania sprzętu. Dostępne jest w wersji wykonanej z wysokiej jakości czarnej skóry lub zamszu i zostało ozdobione złotym logotypem Burberry.

Tak zmodyfikowany głośnik nie jest tani. T7 Gold Edition oferowany jest w cenie 595 funtów, czyli niemal dwukrotnie wyższej od standardowego modelu. Czy warto tyle zapłacić za ekskluzywne etui oraz nieco zmieniony wygląd? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sami.

bwt7goldedition1

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.