TCL COLOR LINE: nowa linia stylowych telewizorów

Jakub Kornacki
TCL COLOR LINE: nowa linia stylowych telewizorów

W ofercie chińskiego producenta elektroniki użytkowej pojawiła się nowa linia stylowo prezentujących się telewizorów. TCL COLOR LINE charakteryzuje się ciekawym wzornictwem oraz wykorzystaniem zaawansowanych rozwiązań technologicznych.

0

Charakterystyczny design nowych telewizorów TCL COLOR LINE sprawia, że można wybrać odpowiedni model, który będzie pasował do wystroju wnętrza pomieszczenia, w którym na się on znajdować. Zaawansowane technologicznie urządzenia są dostępne w kilku wersjach kolorystycznych: niebieskiej, limonkowej, różowej, pomarańczowej i morskiej. Telewizory wykorzystują wszystkie dotychczasowe osiągnięcia technologiczne wprowadzone przez producenta, które odpowiadają za jak najlepszą jakość wyświetlanego obrazu.zr5

Technologia TCL Wide Color Enhancer odpowiada za szybkie wzbogacenie spektrum barw oraz wzmocnienie ich odcieni w celu wiernego i realistycznego odwzorowania kolorów. Z kolei technologia 100Mhz Clear Motion Index gwarantuje dokładną jakość, ostrość, a także szczegółowość wyświetlanego obrazu. Prezentowane materiały charakteryzuje płynność, dzięki czemu użytkownicy mogą odbierać realne wrażenia wizualne.zr4

Najnowsze telewizory TCL COLOR LINE wyróżniają się na tle konkurencji również wbudowanym nagłośnieniem oraz zastosowanymi technologiami dźwiękowymi. Dolby Digital Plus pozwala na odbiór wysokiej jakości plików muzycznych z różnych źródeł, np. TNT HD, kabla lub DVD. Technologia ta odpowiada za optymalizację jakości oraz wydajności brzmienia. 

Telewizory serii TCL COLOR LINE są już dostępne w sprzedaży. Modele 24-calowe wyceniono na 1049 zł, z kolei za wersję 32-calową trzeba zapłacić 1299 zł.

Źródło: TCL Multimedia, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.