TEAC TN-180BT: gramofon z technologią Bluetooth

Jakub Kornacki
TEAC TN-180BT: gramofon z technologią Bluetooth

Zaawansowany gramofon TEAC TN-180BT z wbudowaną technologią łączności bezprzewodowej Bluetooth oferuje zupełnie nowy sposób odsłuchu płyt winylowych. 

0

TN-180BT-W_Angled

TEAC TN-180BT to profesjonalny gramofon, który z pewnością sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Swoją rozbudowaną funkcjonalność najnowsze urządzenie audio zawdzięcza przez wszystkim wbudowanej technologii łączności bezprzewodowej Bluetooth. Dzięki niej chwilę po uruchomieniu gramofonu istnieje możliwość bezprzewodowego strumieniowania ulubionych dźwięków z płyt winylowych bezpośrednio do słuchawek bezprzewodowych bądź aktywnych głośników Bluetooth.

TN-180BT-B_Front

TEAC TN-180BT wyposażono w przedwzmacniacz gramofonowy. Element ten pozwala pozwolić gramofon do dowolnego wzmacniacza, nawet takiego, w którym nie występuje specjalne wejście Phono. Na tylnej ściance urządzenia umieszczono specjalny przełącznik, który ułatwia wybór pracy. 

TN-180BT_Cartridge

Na podstawie TEAC TN-180BT znajduje się proste, statyczne zbalansowane ramię, na końcu którego umieszczona jest główka z zamocowaną wkładką MM. Gramofon może pracować w trzech różnych prędkościach: 33/45/78 obrotów na minutę. Talerz wprawiany jest w ruch poprzez silnik DC o wysokim momencie obrotowym, a napęd przenoszony jest za pomocą paska.

Gramofony marki TEAC znajdziesz tutaj.

Źródło: TEAC, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.