TOKK: noszony głośnik bezprzewodowy

Marek Cekaw
TOKK: noszony głośnik bezprzewodowy

Zbliża się lato, więc będziemy częściej przebywać poza domem, relaksując się na łonie natury. Wówczas przyda się głośnik, który pozwoli umilić czas muzyką. Jeśli nie chcemy dźwigać ze sobą dużego sprzętu, powinniśmy zakupić model TOKK.

0

TOKK to głośnik noszony, który został w taki sposób zaprojektowany, że można go nosić na sobie. Specjalna konstrukcja obudowy wyposażona w metalowy pasek, pozwala przypiąć go np. do koszulki, spodni lub innego elementu garderoby. Pasek jest oczywiście magnetyczny, co pozwala także przykleić sprzęt do dowolnej metalowej powierzchni. Natomiast trzy opcjonalne jego kolory umożliwiają dopasowanie wyglądu sprzętu do indywidualnych preferencji.

TOKK2

Głośnik wyposażono w technologię Bluetooth oraz wielofunkcyjny przycisk, umożliwiający m.in., odebranie przychodzącego połączenia lub aktywację głosowego asystenta w postaci Siri, Cortany czy Google Assistant. Natomiast wbudowany mikrofon ma technologię redukcji szumów, zapewniającą doskonałą jakość rozmowy. Co ciekawe, głośnik może także pełnić funkcję zdalnego wyzwalacza migawki do aparatu naszego smartfona, ułatwiając fotografowanie siebie na tle różnych obiektów oraz robienie grupowych zdjęć.

TOKK3

TOKK dostępny jest w internetowych sklepach w cenie 39 dolarów.

TOKK1

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.