TOURIT: turystyczna chłodziarka

Marek Cekaw
TOURIT: turystyczna chłodziarka

Wybierając się latem na wycieczkę poza miasto, wcale nie musimy ciągnąć ze sobą turystycznej lodówki wraz z napojami lub jedzeniem. W sklepach dostępne są bardziej poręczne rozwiązania, takie torba firmy TOURIT.

0

Produkt pełni podobną funkcję co turystyczna lodówka, lecz jest zdecydowanie mniejszy, a tym samym bardziej poręczny. Wykonano go bowiem w formie izolowanej termicznie torby, którą można zarzucić na ramię.

TOURIT 2

Produkt posiada trzywarstwowe poszycie, chroniące zawartość przed temperaturą oraz zapobiegające przeciekaniu, gdy do środka zapakujemy lód. Zewnętrzna warstwa jest całkowicie wodoodporna, środkowa to pianka o dużej gęstości, zaś wewnętrzną wykonano z materiału odpornego na wodę. Dodatkowo zastosowano powłokę antybakteryjną, zapobiegającą rozwojowi pleśni oraz bakterii. Wewnętrzna komora oferuje natomiast wystarczającą ilość miejsca, by zmieścić do 24 puszek z napojami lub produkty żywnościowe, które zamierzamy zabrać ze sobą na wycieczkę.

TOURIT 3

Dużą zaletą jest kilka sposobów transportowania tej chłodziatki. Wyposażono ją bowiem w dwa wzmocnione paski po obu stronach obudowy oraz odpinany pasek na ramię. Natomiast szeroko otwierana górna klapa ułatwia dostęp do zgromadzonych w środku produktów. Dodatkowym plusem jest także otwieracz do butelek wbudowany w jedną ze ścianek.

TOURIT 1

Produkt firmy TOURIT oferowany jest w dwóch wersjach kolorystycznych i dwóch wersjach rodzajach pojemności. Mniejszy kosztuje 99,99 dolarów, natomiast za większy trzeba zapłacić 129,99 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.