TOWABO USB Juicer: przenośna sokowirówka

Marek Cekaw
TOWABO USB Juicer: przenośna sokowirówka

Firma TOWABO prezentuje swój najnowszy produkt, jakim jest TOWABO USB Juicer. To przenośny sprzęt AGD, zasilany wbudowanym akumulatorem, który ma wiele przydatnych funkcji. Oprócz przygotowania soków, może także służyć jako blender, jak również butelka na wodę.

0

Każdy kto dba o swe zdrowie doskonale wie, że powinno się pić soki samodzielnie wyciskane z owoców. Można je przygotowywać w domu, ale dzięki TOWABO USB Juicer, można to robić również poza nim, na przykład podczas pieszych wycieczek lub wypraw rowerowych.

TOWABO USB Juicer1

To niewielkie urządzenie o wymiarach 75 x 75 x 232 mm i masie 381 gram pełni kilka różnych funkcji. Przede wszystkim potrafi przygotować sok ze świeżych owoców, więc podczas biegania możemy zaspokoić pragnienie szklaneczką smacznego napoju. Może też pełnić funkcję blendera, więc przyda się do mieszania różnego rodzaju proteinowych shake'ów, a oprócz tego będzie służyć jako butelka na wodę o pojemności 380 ml.

TOWABO USB Juicer2

Sprzęt ma wbudowany własny akumulator o pojemności 2000 mAh ładowany poprzez złącze USB, więc jest w pełni przenośny i można go używać gdziekolwiek zechcemy. Jegoponowne naładowanie zajmie około trzech godzin.

TOWABO USB Juicer3

TOWABO USB Juicer oferowany jest w cenie 36 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.