TP-Link RE270K: inteligentne gniazdko i wzmacniacz sygnału sieci Wi-Fi

Jakub Kornacki
TP-Link RE270K: inteligentne gniazdko i wzmacniacz sygnału sieci Wi-Fi

TP-Link RE270K to funkcjonalne urządzenie, które pracuje jako inteligentne gniazdko, a także wzmacniacz sygnału Wi-Fi. Model został przystosowany do współpracy z każdym routerem.

0

RE270K_1TP-Link RE270K to nie tylko inteligentne gniazdko, ale przede wszystkim uniwersalne urządzenie służące do wzmocnienia sygnału sieci Wi-Fi. Produkt został wyposażony w wysokiej jakości anteny zewnętrzne, które zapewniają stabilne i pewne połączenie z siecią. Producent gwarantuje, że sygnał bęzie dostarczony nawet w najbardziej wymagające i trudno dostępne miejsca. Z nowym urządzeniem z pewnością usuniesz martwe miejsca w domu czy biurze.RE270K_2

TP-Link RE270K w roli inteligentnego gniazdka pozwala na bezprzewodowe zarządzanie pracą podłączonych do niego urządzeń. Obsługa jest prosta i nie powinna sprawić nikomu żadnych problemów. W tym celu producent przygotował dedykowaną aplikację na urządzenia mobilne Kasa. Jeśli gniazdko zostanie sparowane z urządzeniem Amazon Alexa smart plug, jego pracą będzie można zarządzać przy użyciu komend głosowych.

TP-Link RE270K wyceniono na 189 zł. Produkt objęto 36-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Źródło: TP-Link, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.