TYLT Mini Boom: bezprzewodowy głośnik z mikrofonem

Marek Cekaw
TYLT Mini Boom: bezprzewodowy głośnik z mikrofonem

Firma TYLT wprowadziła na rynek kompaktowy głośnik przenośny dla młodych użytkowników. Model Mini Boom nie tylko pozwala słuchać muzyki w dowolnym miejscu, ale też pełni funkcję zestawu głośnomówiącego.

0

Produkt ma cylindryczny kształt i metaliczną obudowę w trzech różnych kolorach, która nadaje mu ciekawego stylu. Głośnik jest sprzętem praktycznie kieszonkowym, gdyż jego wymiary wynoszą 3 x 3,8 x 4,3 cm, więc z łatwością mieści się w kieszeni, plecaku lub torebce, nie zajmując w niej wiele miejsca.

Producent wyposażył go w 3 W przetwornik, zapewniający dobrej jakości dźwięk, bez żadnych niepożądanych zniekształceń. A dzięki technologii Bluetooth 4.2 możliwe jest sparowanie sprzętu ze smartfonem i odtwarzanie na nim muzyki zapisanej w jego pamięci. Głośnik posiada dodatkowo wbudowany mikrofon, więc może także pełnić rolę zestawu głośnomówiącego, a jeśli nie lubimy dobrą literaturę, możemy na nim słuchać audiobooków.

TYLT Mini Boom1

Wbudowana bateria o pojemności 300 mAh, zapewnia natomiast do 4 godzin pracy na jednym ładowaniu. Do jej ładowania służy znajdujący się w zestawie kabel mikro USB.

TYLT Mini Boom dostępny jest w internetowych sklepach w cenie 20 dolarów.

TYLT Mini Boom2

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.