Taka będzie kuchnia przyszłości?

Damian Jaroszewski
Taka będzie kuchnia przyszłości?

Urządzenia AGD sterowane na odległość za pomocą tabletów, a nawet reagujące na komendy głosowe i ruch - tak zdaniem firm Hoover i Candy ma wyglądać kuchnia przyszłości. Pierwsze tego typu sprzęty można było zobaczyć na Eurocucina, czyli Międzynarodowych Targach Mebli Kuchennych w Mediolanie.

0

Hoover zaprezentował między innymi urządzenia z wbudowanymi modułami WiFi. Dzięki temu piekarnik lub zmywarkę będzie można przeprogramować zdalnie, np. z poziomu specjalnej aplikacji zainstalowanej na smartfonie lub tablecie. W nieco innym kierunku poszła firma Candy, która pokazała prototyp piekarnika reagującego na polecenia słowne i gesty, czyli tzw. U Motion.
Innym, ciekawym elementem wystawy były piekarniki parowe marki Hoover z systemem ultradźwiękowym. Opatentowana przez firmę technologią ma w założeniu umożliwiać dokładny rozkład pary, a tym samym równomierne gotowanie potrawy.
Nazwa wydarzenia może być myląca. Na targach Eurocucina przede wszystkim są prezentowane światowe trendy w urządzaniu wnętrz kuchennych, ale nie brakuje także najważniejszych producentów sprzętu AGD.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.