Tangent Fjord Mini: stylowy głośnik z Bluetooth

Marek Cekaw
Tangent Fjord Mini: stylowy głośnik z Bluetooth

Tangent Audio połączyło swe siły ze znanym projektantem Jacobem Jensem, by stworzyć nową linię bezprzewodowych głośników, charakteryzującą się dobrym brzmieniem oraz stylowym wyglądem. Kolejnym produktem stworzonym w ramach tej współpracy jest model Fjord Mini.

0

W ramach współpracy Tangent Audio z projektantem Jacobem Jensem powstało już kilka różnych produktów, takich jak radio Tangent Trio DAM dysponujące tunerami FM, DAB/DAB+ oraz DMB, jak również bezprzewodowy głośnik Tangent Classic.

Kolejnym produktem jest Fjord Mini, stylowy głośnik z technologią Bluetooth o wymiarach 21 x 9 x 9 cm. Wygląd urządzenia jest bardzo minimalistyczny i nowoczesny, zaś dla łatwiejszego przenoszenia sprzętu, producent wyposażył jego obudowę w wygodny uchwyt.

Tangent Fjord Mini1

W jej wnętrzu znajdują się dwa przetworniki o łącznej mocy 20 W, a także technologia Bluetooth oraz chip NFC ułatwiający parowanie ze smartfonami. Jest też mikrofon pozwalający prowadzić rozmowy telefoniczne, używając sprzętu w charakterze zestawu głośnomówiącego.
Głośnik zasilany jest przez wbudowaną baterię wystarczającą na około 8 godzin ciągłego grania, a ta z kolei może być ładowana bezpośrednio z sieci elektrycznej lub ze stacji dokującej, będącej na wyposażeniu głośnika.

Tangent Fjord Mini2

Fjord Mini dostępny jest na brytyjskim rynku w cenie 150 funtów.

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.