Tanie kamery Sony z nagrywaniem w rozdzielczości Full HD

Damian Jaroszewski
Tanie kamery Sony z nagrywaniem w rozdzielczości Full HD

Do sprzedaży wchodzą trzy kamery cyfrowe Sony z możliwością nagrywania wideo w rozdzielczości Full HD 1920 x 1080. Modele o nazwach HDR-CX190, HDR-CX200 i HDR-CX210 powstały z myślą o mniej zamożnych konsumentach.

0

Wszystkie one są wyposażone w podświetlaną od tyłu matrycę Exmor R CMOS o rozdzielczości 5,3 megapiksela oraz obiektyw z 25-krotnym zoomem optycznym (Carl Zeiss Vario-Tessar w przypadku modeli HDR-CX200 i HDR-CX210).
Kamery mają optyczną stabilizację obrazu SteadyShot z trybem aktywnym, system automatycznego dobierania ustawień do danej sceny oraz tryb skrótów, który łączy najważniejsze sceny w krótki filmik z muzyką. Poza tym model HDR-CX210 obsługuje technologię Tracking Focus (śledzenia), pozwala na redukowanie odgłosów wiatru i ma 8 GB pamięci wewnętrznej.
Kamera HDR-CX190 jest wyposażona w 2,7-calowy ekran Clear Photo LCD. Z kolei HDR-CX200 i HDR-CX210 mają praktycznie identyczne wyświetlacze, ale dotykowe. Wszystkie urządzenia pozwalają na kopiowanie materiałów bezpośrednio na pamięci USB, bez konieczności używania komputera (Direct Copy).
Sony Handycam HDR-CX190 i HDR-CX200 będą dostępne w kolorze czarnym. Ich ceny to odpowiednio 300 i 340 dolarów. Model HDR-CX210 pojawi się na sklepowych półkach w czarnym, srebrnym, czerwonym i niebieskim kolorze obudowy. Za niego trzeba zapłacić 370 dolarów.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.