"Tanie" kino domowe od firmy Harman Kardon

Jakub Kornacki
&quotTanie" kino domowe od firmy Harman Kardon

Firma harman/kardon wprowadziła do swojej oferty wręcz kompaktowy system kina domowego typu 2.1, model BDS 330. Jest on zarazem jednym z najtańszych modeli kin domowych z linii BDS.

0

Mimo zastosowania systemu 2.1 kanałowego, producent zapewnia, że widz korzystający z nowego, kompaktowego systemu kina domowego z linii BDS będzie mógł odbierać odpowiednie wrażenia dźwiękowe podczas projekcji filmów, dzięki zastosowaniu technologii Dolby Virtual Speaker, odpowiedzialnej za budowanie 5.1 kanałowej przestrzeni dźwiękowego przy pomocy dwóch głośników średniowysokotonowych i subwoofera.

harman/kardon BDS 330

Jednocześnie producent promuje nowy zestaw jako propozycję dla tych osób, które cenią sobie jakość odtwarzanego dźwięku, ale nie chcą pustoszyć portfela kupując znacznie droższe odmiany kin domowych z serii BDS.

Proponowany system audio dysponuje mocą 65 W na kanał. Pasmo przenoszenia wynosi od 20 Hz do 20 kHz. Dwa głośniki satelitarne wyposażono w stożkowe przetworniki średniotonowe o średnicy 75 mm. Za emisję tonów wysokich odpowiada umieszczona w każdym głośniku 13 milimetrowa kopułka. Z kolei głośnik niskotonowy, to oddzielnie zasilana jednostka: stożkowy subwoofer HKTS 160SUB o średnicy 200 mm.

Zintegrowany z całym zestawem odtwarzacz płyt 3D Blu-ray, współpracuje z płytami o średnicy 127 lub 76mm i wszystkimi formatami zapisu DVD (DVD-Video, DVD+R/+RW, DVD-R/-RW, CD digital audio, CD-R/RW ).

Użytkownik BDS 330 może słuchać muzyki bez włączania telewizji. Wyjście USB na przednim panelu pozwala na odtwarzanie ze źródeł zewnętrznych plików audio, wideo oraz obrazów w formacie JPG. Trzy wejścia HDMI oraz trzy cyfrowe i dwa analogowe wejścia audio pozwalają na podłączenie do systemu innych komponentów audio lub wideo, z konsolami gier włącznie.

Oprogramowanie systemu jest na bieżąco aktualizowane. Sterowanie ułatwia intuicyjne, wielobarwne menu ekranowe. Wszystkie potrzebne przewody, zaczepy i uchwyty umożliwiające montaż naścienny są w komplecie.

Sugerowana cena za kino domowe harman/kardon BDS 330 – 3799 zł. Istotnie, jak na linię BDS tego producenta, nie jest to wiele.

Źródło: harman/kardon, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.