Tasty One Top: inteligentna kuchenka pomoże w gotowaniu

Marek Cekaw
Tasty One Top: inteligentna kuchenka pomoże w gotowaniu

Zespół First Build Team należący do firmy GE Appliance oraz BuzzFeed Product Labs, wspólnie opracowały nowy model niewielkiej kuchenki stołowej. Produkt nazywa się Tasty One Top i współpracuje z urządzeniami mobilnymi.

0

W sprzedaży pojawia się coraz więcej inteligentnego sprzętu AGD, który znacznie ułatwia proces gotowania potraw. Takie urządzenia nie tylko samodzielnie potrafią dobrać odpowiednią temperaturę oraz czas pracy, ale również powiadomią użytkownika, gdy potrawa będzie gotowa.

Jednym z tego typu produktów jest Tasty One Top, dzieło inżynierów z działu First Build Team firmy GE Appliance. Jest to niewielka indukcyjna kuchenka stołowa, wyposażona w nowoczesne rozwiązania technologiczne. W urządzenie wbudowano moduł Bluetooth, zapewniający komunikację ze smartfonami wyposażonymi w dedykowaną aplikację mobilną.

Tasty One Top1

Wspomniana aplikacja dostępna na razie na platformę iOS, oferuje aż 1700 przepisów kucharskich z instruktażem wideo dla każdej z proponowanych potraw. Każdy materiał jest dokładną instrukcją, która krok po kroku objaśnia w jaki sposób należy wykonać posiłek, wraz z dokładną ilością wszystkich składników.

To oczywiście nie wszystko, gdyż sprzęt potrafi także monitorować wewnętrzną temperaturę przyrządzanej potrawy. Naturalnie urządzenie ma także tryb manualny, więc użytkownik może z niego korzystać tak jak z każdej innej kuchenki, bez potrzeby korzystania z aplikacji.

Tasty One Top2

Tasty One Top oferowane jest na razie w przedsprzedaży. Nie wiadomo kiedy kuchenka będzie dostępna, ale wiemy, że kosztować ma 149 dolarów.

Źródło: Businesswire.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.