Technics SC-C50: bezprzewodowy głośnik z wyświetlaczem

Marek Cekaw
Technics SC-C50: bezprzewodowy głośnik z wyświetlaczem

Wskrzeszona niedawno marka Technics, również pojawiła się na targach Munich High End Show 2018, gdzie zaprezentowała kilka nowych produktów. Jednym z nich jest bezprzewodowy głośnik premium o nazwie SC-C50.

0

Nowy produkt prezentuje się bardzo stylowo, gdyż jego kształt jest wycinkiem okręgu, zaś obudowę wykonano z polerowanego aluminium. Jest przy tym sprzętem dość kompaktowym, ponieważ ma szerokość 37,5 cm, więc z łatwością zmieści się na szafce lub biurku. W obudowie znajdziemy dodatkowo niewielki wyświetlacz OLED umiejscowiony na górnym panelu, zaś tył pokryto radiatorem rozpraszającym ciepło.

Pod obudową znajduje się łącznie siedem głośników. Zestaw składa się z trzech 6,5 cm przetworników średniotonowych, trzech 16 cm tweeterów oraz 12 cm subwoofera. Całość generuje łącznie 100 W mocy, wystarczając do nagłośnienia sporego pomieszczenia. Głośnik jest także kompatybilny z muzycznymi serwisami Spotify, Deezer i Tidal, ma internetowe radio oraz funkcję odtwarzania muzyki z domowej sieci.

Może być też kontrolowany przez asystenta Google Assistant. A odtwarza muzykę w rozdzielczości 24-bity/384 kHz oraz pliki DSD. Producent wyposażył go dodatkowo w Bluetooth, cyfrowe wejście optyczne, port USB-A, gniazdo Ethernet oraz analogowe 3,5 mm.

Cena i dostępność głośnika nie zostały na razie podane.

Technics SC-C50 1

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.