Telewizja DVB-T zawsze przy Tobie

Jakub Kornacki
Telewizja DVB-T zawsze przy Tobie

WiTV to najnowszy, bezprzewodowy tuner do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej, który został przeznaczony do współpracy z urządzeniami mobilnymi. Niewielkich rozmiarów urządzenie pozwala oglądać telewizję w dowolnym miejscu.

0

Tuner WiTV odbiera sygnał DVB-T, a następnie przesyła go do wybranych urządzeń mobilnych za pośrednictwem łączności bezprzewodowej Wi-Fi. Produkt może współpracować z popularnymi gadżetami pod kontrolą systemu operacyjnego Android oraz iOS. Tuner został wyposażony w akumulator oraz teleskopową antenę. Istnieje możliwość podłączenia nowego urządzenia do anteny DVB-T, dzięki której dostęp do cyfrowej telewizji naziemnej będzie dostępny dla wielu użytkowników, np. w domu. wl1

Wbudowany akumulator litowo-jonowy pozwala na trzy godzinną pracę i jest ładowany za pośrednictwem portu USB 2.0. Urządzenie obsługuje zakres częstotliwości od 177.5 do 226.5 MHz (w paśmie VHF) oraz od 474 do 858 MHz (w paśmie UHF). Obsługa nowego tunera jest prosta i nikt nie powinien mieć z nią żadnego problemu. Odbiór kanałów telewizyjnych zapewnia dedykowana aplikacja SianoTV. wl2

Innowacyjny tuner DVB-T posiada również wiele przydatnych funkcji. Istnieje możliwość nagrywania aktualnie emitowanego programu. Funkcja Timeshift umożliwia pauzowanie, wznawianie, a także przewijanie dowolnych materiałów, w tym także tych na żywo. 

Tuner WiTV jest już dostępny w sprzedaży. Produkt objęty rocznym okresem gwarancyjnym kosztuje 320 zł.

Źródło: informacja prasowa, C4i Consultants for Industry, AGDLab.pl.

Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.