Telewizja Hulu dostępna na telewizorach LG

Marek Cekaw
Telewizja Hulu dostępna na telewizorach LG

Użytkownicy najnowszych modeli telewizorów firmy LG, mogą już korzystać z usług dostarczanych przez firmę Hulu. Firma poinformowała, że stały się właśnie dostępne na modelach Smart TV wyposażonych w platformę WebOS.

0

Hulu to jeden z najbardziej znanych dostawców usług VOD, który w ubiegłym roku wzbogacił swą ofertę o telewizję internetową. Usługa nazywa się Hulu With Live TV i oferuje dostęp do ponad 50 kanałów telewizyjnych w streamingu, w cenie 39,99 dolarów miesięcznie.

W ofercie Hulu With Live TV znajdują się kanały wielu popularnych sieci, takich jak NBC, CBS, ABC, FOX, ESPN, CNN, USA Network oraz mnóstwa innych. Każdy subskrybent usługi może stworzyć sześć indywidualnych profili i równocześnie korzystać z dwóch streamów. W cenie dostaje także magazyn w chmurze, pozwalający przechowywać do 50 godzin nagrań programów.

Teraz Hulu With Live TV stało się dostępne także dla posiadaczy telewizorów Smart TV firmy LG, wyposażonych w system WebOS. Aplikacja ma nieco zmieniony interfejs, dostosowany do ekranów telewizorów, a mogą z niej korzystać posiadacze wszystkich modeli z ubiegłego oraz bieżącego roku, a także wybranych modeli z 2016 roku.

Hulu

Źródło: Hulu.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.