Telewizor Full LED Sony BRAVIA HX95 już w naszym kraju

Michał Wójcik
Telewizor Full LED Sony BRAVIA HX95 już w naszym kraju

Na polskim rynku debiutują właśnie telewizory Full LED Sony BRAVIA HX95. Jak sama nazwa wskazuje, są one wyposażone w technikę Full LED, która pozwala na zwiększanie i zmniejszanie jasności tych diod LED, które są umieszczone za ekranem. Z kolei technika X-Reality PRO poprawia ostrość szczegółów i wygląd ich powierzchni.

0

Telewizor ma wbudowaną sieć Wi-Fi. Dzięki temu, użytkownik otrzymuje pełny i bezpośredni dostęp do portalu Sony Entertainment Network. W praktyce oznacza to możliwość korzystania z różnego rodzaju treści: bezpłatnych filmów, programów na żądanie, serwisów catch-up TV (na przykład TVP.pl, ipla, TVN Player, AXN i wiele innych), przeglądarki internetowej, aplikacji - takich jak Twitter, Facebook, YouTube czy Skype.

Full LED Sony BRAVIA HX95

Full LED Sony BRAVIA HX95

Linia HX95 umożliwia także korzystanie z telewizji hybrydowej. Tj. połączenia cyfrowej telewizji naziemnej z internetem.
Urządzenie jest wykonane z materiałów o wysokiej jakości. Podstawa z aluminium pozwala na umieszczenie telewizora na niskim meblu i stworzenie optymalnych warunków oglądania przez odchylenie ekranu o 6°.

Model 55-cali to kosztuje około 13.500 zł, zaś wersję 65-calową zakupimy za około 22.500 zł

Źródło: Sony

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.