Telewizor Haier TV LE55M600CF - 55 cali w niższej cenie

Jakub Kornacki
Telewizor Haier TV LE55M600CF - 55 cali w niższej cenie

Haier, chiński producent urządzeń AGD i RTV, obniżył ceny niektórych produktów w związku ze zbliżającym się sezonem na prezenty gwiazdkowe. Produktem, który może zainteresować osoby poszukujące niedrogiego, ale przede wszystkim dużego telewizora jest niedawno wprowadzony do oferty telewizor LCD LED, model Haier LE55M600CF z ekranem o przekątnej aż 55 cali.

1

Haier LE55M600CF to klasyczny telewizor LED LCD z 55-calowym ekranem o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli). Producent zachwala szybkie odświeżanie ekranu, który w tym produkcie odświeżany jest z częstotliwością 200 Hz. Rozwiązanie to ma gwarantować wyraźne i płynne wyświetlanie dynamicznych scen. 

Telewizor jest oczywiście wyposażony w cyfrowy tuner DVB-T, umożliwiający bezproblemowe oglądanie kanałów przesyłanych przez naziemną telewizję cyfrową. Dodatkowym źródłem filmów i innego typu materiałów audiowizualnych może być dowolny nośnik (pendrive, dysk itp.), który można podłączyć do gniazda USB, w które opisywany model telewizora jest wyposażony. Podłączony nośnik USB może być również wykorzystany jako magazyn dla treści nagrywanych z telewizora. Sprzęt wyposażono również w funkcję Timeshift, dzięki której nawet w trakcie oglądania audycji na żywo nie stracimy ani sekundy przekazu, gdy będziemy musieli na chwilę odejść od telewizora.

Haier LE55M600CF

LE55M600CF charakteryzuje się interesującym wzornictwem, cienka ramka panelu oraz ciekawie zaprojektowana podstawa czynią z tego modelu interesującą propozycję dla niejednego salonu. Propozycję tym ciekawszą, że Haier obniżył cenę tego telewizora. W momencie rynkowego debiutu latem br. był on dostępny w sklepach za kwotę 2999 zł, co jak na rozmiary panelu i parametry było już atrakcyjną kwotą. Teraz sugerowana cena producenta wynosi 2499 zł.

Źródło: AGDLab.pl, Haier.

Waszym zdaniem

dariuszadamek00

Jakby mi ktoś powiedział dwa lata temu, że takie telewizory będzie można kupować za 2,5 tys zł to chyba nie dałbym wiary. Teraz przymierzam się do zakupu 48 Haiera na ceneo: http://bit.ly/1wr94el ale po tym artykule to chyba jeszcze się wstrzymam, zobaczymy co będzie w grudniu.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.