Telewizor LED Cinema 3D Smart TV LG 55LA740S

Jakub Kornacki
Telewizor LED Cinema 3D Smart TV LG 55LA740S

LG 55LA740S to 55-calowy odbiornik telewizyjny, który wyświetla obraz w jakości Full HD. Urządzenie oferuje użytkownikom dostęp do multimedialnego centrum rozrywki, jakim jest funkcja Smart TV.

0

Wbudowany tuner satelitarny DVB-T zapewnia dostęp do naziemnej telewizji cyfrowej. Obraz wyświetlany jest w jakości Full HD 1920 x 1080 pikseli. Technologia podświetlania ekranu LED Plus pozwala na uzyskanie jasnego, widocznego obrazu, bez względu na warunki świetlne panujące w pomieszczeniu, w którym znajduje się odbiornik. Istnieje możliwość oglądania trójwymiarowych materiałów. Obraz 2D jest automatycznie konwertowany do 3D. Można zdalnie sterować telewizorem z poziomu smartfonów czy tabletów.

LG 55LA740S

Wbudowany system głośnikowy 2.1 ma łączną moc 24 W RMS. Za możliwość uzyskania dźwięku przestrzennego odpowiada technologia Virtual Surround Plus. Wmontowany subwoofer dodatkowo podkreśla potężne brzmienie niskich tonów. Istnieje możliwość wydawania poleceń głosowych oraz sterowanie telewizorem za pomocą gestów. Inteligentny system oszczędzania energii oraz niski pobór prądu pozwalają stwierdzić, że odbiornik jest energooszczędny. Model jest reprezentantem klasy energetycznej A+. Obrotowa podstawa umożliwia różnorodność ustawień.

Telewizor LED Cinema 3D Smart TV LG 55LA740S jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi około 6599 zł.

Źródło: informacja prasowa, LG, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.