Telewizor Samsung Smart TV F6320

Jakub Kornacki
Telewizor Samsung Smart TV F6320

W sprzedaży pojawił się nowy odbiornik. Samsung Smart TV F6320 został wyposażony w wiele ciekawych, zaawansowanych rozwiązań technologicznych, między innymi funkcję S Recommendation, która pozwala na dowolne przewijanie odtwarzanego materiału.

0

Wykorzystanie funkcji S Recommendation wiąże się także z automatyczną podpowiedzią odbiornika dotyczącą filmów oraz programów telewizyjnych. Opcja ta wskaże użytkownikom najpopularniejsze tytuły, a także sprawdzi, co oglądali inni widzowie i co może zwrócić naszą uwagę. Wyświetlany obraz na 55-calowej przekątnej ma rozdzielczość Full HD. Za możliwość odtworzenia trójwymiarowych formatów odpowiada technologia 3D HyperReal Engine. Produkt należy do klasy energetycznej A+.

Samsung Smart TV F6320

Obsługa interfejsu Smart Hub jest wyjątkowo prosta i nikt nie powinien mieć z nią najmniejszych problemów. Cztery panele zapewniają błyskawiczny dostęp do wybranych funkcji. Istnieje możliwość podłączenia odbiornika do internetu. Dzięki niemu użytkownik zyskuje dostęp do platformy Smart TV, która oferuje różnorodną formę rozrywki. Wiąże się to także z dostępem do VoD, czyli ogromnej biblioteki, w której umieszczonych zostało wiele filmów oraz programów telewizyjnych.

Samsung Smart TV F6320

Wykorzystanie technologii SmartView wiąże się z możliwością sterowania telewizorem za pomocą nowoczesnych, mobilnych gadżetów, takich jak np. smartfon czy tablet. Jeśli takie urządzenie również korzysta z tejże funkcji, obraz z telewizora może być jednocześnie wyświetlany na danym produkcie. Producent zapewnia, że przy użyciu technologii Digital Noise Filter obraz zostanie wyświetlony bez jakichkolwiek, nawet najmniejszych zakłóceń.

Telewizor Samsung Smart TV F6320 jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi 7199 zł.

Źródło: informacja prasowa, Samsung, AGDLab.pl.
--
Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.