Telewizory Samsunga z funkcjonalnością Chromecasta

Marek Cekaw
Telewizory Samsunga z funkcjonalnością Chromecasta

Podczas targów CES 2017, Samsung pokaże również najnowsze modele telewizorów. Niektóre z nich będą mieć na pokładzie funkcjonalność zbliżoną do tego co oferuje Chromecast.

0

Na rynku sprzętu RTV panuje bardzo duża konkurencja, więc producenci muszą wyposażać swe urządzenia w coraz nowsze rozwiązania technologiczne, by w ten sposób podnieść ich atrakcyjność w oczach konsumentów.

Samsung już za kilka dni przedstawi nam najnowsze modele telewizorów, które zostaną wyposażone w funkcjonalność zbliżoną do tego co oferuje urządzenie o nazwie Chromecast. Dzięki temu ich posiadacze nie będą musieli podnosić dodatkowych wydatków i kupować zewnętrzne akcesorium, gdyż niezbędne funkcje zostaną wbudowane bezpośrednio w odbiornik.

Wspomniana funkcja pojawi się w najnowszych modelach odbiorników i będzie wykorzystać mobilną aplikację Smart View. Szczegóły nowych funkcji nie są znane, ale nieoficjalnie mówi się o kilku nowych zakładkach w menu telewizora, które zapewnią dostęp do streamingowych serwisów takich jak YouTube, Hulu, Netflix czy też Amazon Prime Video. Użytkownik będzie mieć wygodny dostęp do listy treści ich zawartości itp.

Targi CES 2017 rozpoczną się pod koniec bieżącego tygodnia, więc wkrótce poznamy więcej szczegółów na temat nowych opcji oferowanych przez telewizory Samsunga.

samsung-smart-tv-chromecast1

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.