Telewizory Vizio z nowymi aplikacjami

Marek Cekaw
Telewizory Vizio z nowymi aplikacjami

Firma Vizio wzbogaca w swych odbiornikach telewizyjnych ofertę dostępnych aplikacji. Do kilku aplikacji, które trafiły w ostatnich tygodniach, dołącza teraz kolejna w postaci popularnego serwisu Google Play Movies & TV.

0

Telewizory Smart TV oferują swym użytkownikom nie tylko wysoką funkcjonalność, ale również szeroką gamę aplikacji, zapewniającą dostęp do bogatej oferty treści audio-wideo. Ich producenci dbają o to, by ciągle dodawać nowe aplikacje podnoszące atrakcyjność sprzętu i tak postępuje m.in., firma Vizio.

Znany producent takich telewizorów w ostatnich tygodniach wzbogacił swe odbiorniki o aplikacje Netflixa i Amazon Video, a teraz dodaje kolejną w postaci serwisu Google Play Movies & TV. Aplikacja zapewniająca dostęp do bogatej biblioteki popularnych filmów oraz seriali, jest dostępna dla wysokiej klasy modeli VIA+ oraz serii D.

Google Play Movies & TV oferuje produkcje pochodzące od ponad 200 partnerów i dystrybutorów współpracujących z koncernem Google, w tym także materiały w rozdzielczości 4K.

2

Źródło: Plus.google.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.