Tetra: zmywarka z funkcją gotowania owoców morza

Marek Cekaw
Tetra: zmywarka z funkcją gotowania owoców morza

Na rynku pojawi się wkrótce kolejne wielofunkcyjne urządzenie do naszych kuchni. Produkt nazywa się Tetra i jest dość nietypowym połączeniem stołowej zmywarki do naczyń oraz urządzenia do gotowania owoców morza.

0

Małe powierzchnie kuchni w nowych mieszkaniach sprawiają, że coraz większym zainteresowaniem cieszą się produkty wielofunkcyjne, wykonujące różnego rodzaju zadania. Zajmują bowiem mało miejsca, więc są niezwykle użyteczne, gdyż w tej samej cenie dostajemy niejako kilka różnych urządzeń.

Takim też sprzętem jest Tetra, opracowana przez inżynierów firmy Heatworks. To stołowa zmywarka do naczyń, która oferuje jednak znacznie więcej funkcji, niż tylko czyszczenie naszych talerzy. Produkt służy bowiem także do gotowania owoców morza.

Zmywarka ma dwa programy przeznaczone do mycia talerzy, misek, kubków oraz sztućców oraz wystarczające rozmiary, by zmieścić jednorazowo 12 szklanek lub 10 talerzy. Takie urządzenia do działania potrzebują wody, więc zwykle podłącza się dopływ. W tym modelu woda nalewana jest ręcznie, a potrzeba do tego niecałe 2 litry. Jest też pojemnik na detergent, którego wystarczy na 12 cykli mycia. Zaletą sprzętu jest obecność grafitowych elektrod oraz elektronicznego sterowanie. Taka technologia pobudza minerały znajdujące się w wodzie, powodując jej podgrzewanie. Dzięki temu uzyskiwana jest bardziej precyzyjna kontrola nad temperaturą, co pozwala nie tylko gotować owoce morza, ale też sterylizować produkty.

Tetra pojawi się w sprzedaży za kilka miesięcy i kosztować ma 300 dolarów.

Tetra

Źródło: Myheatworks.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.