The Only Omelet And Waffle Maker - kuchenna hybryda

Michał Wójcik
The Only Omelet And Waffle Maker - kuchenna hybryda

Co jakiś czas w sprzedaży pojawiają się nowe urządzenia przeznaczone do przyrządzania konkretnych potraw jak gofrownice, frytkownice, tostery, opiekacze i inne. Czasami się jednak trafi model, który ma aspirację do bycia sprzętem uniwersalnym lub łączy funkcjonalności dwóch urządzeń. Do tej drugiej grupy sprzętów AGD należy The Only Omelet And Waffle Maker. Stanowi on połączenie gofrownicy z urządzeniem umożliwiającym przyrządzenie omletu.

0

Pozornie wydaje się, że te dwie potrawy są od siebie odległe. Jednak właśnie o to chodzi, ponieważ uzupełniając się nawzajem mogą być składnikami pysznego, solidnego śniadania. Ci, którzy rano lubią dobrze zjeść będą więc z pewnością zadowoleni.

Maker

.

Model składa się z dwóch kapsuł, z których każda jest dostosowana do przygotowania danego danie. Istnieje możliwość wyboru z 6 ustawień temperatury, dzięki czemu otrzymamy dobrze wypieczone gofry i smaczny omlet.

Maker.

.

Zaletą modelu, jest nie tylko możliwość przyrządzenia tych dwóch smacznych potraw. Urządzenie to zajmuje mało miejsca, na co zawsze zwraca się uwagę przy zakupie nowego sprzętu AGD.
The Only Omelet And Waffle Maker można zakupić za ok. 120 dolarów.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.