Thinkmart Mini: kieszonkowy projektor DLP

Marek Cekaw
Thinkmart Mini: kieszonkowy projektor DLP

Rynek pico projektorów rozwija się w coraz szybszym tempie i w sklepach pojawiają się ciągle nowe urządzenia. Jednym z kolejnych produktów tego typu jest kieszonkowy projektor Thinkmart Mini.

0

Urządzenie o wymiarach 1,78 x 15,8 x 8 cm jest projektorem DLP przeznaczonym do współpracy ze smartfonami na platformach Android oraz iOS. Urządzenie ma jednak wbudowany system Android, więc może działać całkowicie samodzielnie lub też współpracować z naszym komputerem albo tabletem.

Sprzęt potrafi wyświetlać obraz o przekątnej 30-120" z odległości od 1,5 do 5 metrów, przy czym z odległości 2,5 m uzyskuje się 50". Obraz jest oczywiście wyświetlany w rozdzielczości 1080p, co jest dużym atutem produktu, gdyż zwykle tego typu sprzęt oferuje znacznie mniejszą rozdzielczość.

Thinkmart Mini1

Funkcjonalność Thinkmart Mini również stoi na wysokim poziomie. Projektor ma wbudowane WiFi, a także systemy Happycast/Miracast/WifiDisplay. Można więc łatwo połączyć go ze smartfonem lub tavletem. Natomiast złącze HDMI umożliwia podłączenie go do komputera, odtwarzacza DVD lub nowej konsoli.

Zaletą sprzętu jest bardzo trwałe źródło światła, którego żywotność szacowana jest na 30 000 godzin. Natomiast wbudowana bateria o pojemności 4200 mAh, wystarcza na około 120 minut oglądania filmów na jednym ładowaniu.

Thinkmart Mini2

Ten niewielki i funkcjonalny projektor może być nasz już za 265,90 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.