Thrustmaster Y400X: niezawodne słuchawki nauszne

Jakub Kornacki
Thrustmaster Y400X: niezawodne słuchawki nauszne

Firma Thrustmaster specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości zaawansowanych słuchawek. Model Thrustmaster Y400X jest najnowszą propozycją w ofercie producenta, która właśnie pojawiła się w sprzedaży. Produkt zachwyca swoimi możliwościami oraz eleganckim wzornictwem.

0

Podczas produkcji Thrustmaster Y400X inżynierowie położyli w szczególności nacisk na wysoką jakość odtwarzanego dźwięku. Zbalansowanie krzywej częstotliwości oraz zoptymalizowanie jej w sposób odpowiadający pasmu przenoszenia szumu różowego doprowadził do uzyskania pełnej równowagi pomiędzy tonami niskimi, średnimi oraz wysokimi. Wykrozystanie takiego rozwiązania uzyskano oczywiście po przaeprowadzeniu specjalistycznych testów w komorach akustycznych. Niewątpliwie duży wpływ na to miało również zastosowanie wydajnych 50-milimetrowych przetworników.

Headset Thrustmaster Y400X działa w oparciu o technologię bezprzewodową. W tym celu wykrozystuje częstotliwość 2,4 GHz, która jest odporna na zakłócenia sygnału. Producent zapewnia, że wbudowany akumulator litowo-polimerowy umożliwi dziesięciogodzinną pracę. Wykorzystanie dobrej jakości odbiornika stwarza możliwość pełnej swobody ruchów, bowiem słuchawki mają zasięg do 10 metrów.gr1Thrustmaster Y400X stworzono w najwyższej jakości materiałów. Producent zastosował duże i bardzo miękkie nauszniki, które zapewniają komfort użytkowania i nie powodują efektu zmęczenia nawet podczas wielogodzinnych sesji muzycznych. Dodatkowo, wykorzystanie elektornicznego wzmocnienia basów oraz unikalnej konstrukcji muszli słuchawkowych wpływa na precyzyjną izolację dźwięków zewnętrznych. Headset wyposażono również w wysokiej jakości odpinany mikrofon z funkcją redukcji szumów.

Słuchawki Thrustmaster Y400X są już dostępne w sprzedaży w cenie 360 zł.

Źródło: Thrustmaster, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.