Tivoli Audio przedstawia nowy sprzęt audio

Marek Cekaw
Tivoli Audio przedstawia nowy sprzęt audio

Firma Tivoli Audio zaprezentowała kilka nowych produktów, które mogą przydać się podczas letniego wypoczynku. Pierwszym z nich jest przenośny głośnik Andiamo, natomiast drugim bezprzewodowe słuchawki Fonico, należące do nowej linii produktów o nazwie Go.

0

Zbliża się lato, a więc mnóstwo osób będzie wypoczywać poza domem, umilając sobie relaks ulubioną muzyką. Firma Tivoli Audio zamierza im to ułatwić, wprowadzając do sprzedaży produkty umożliwiające słuchanie muzyki w plenerze.

Pierwszym z nowych urządzeń jest bezprzewodowy głośnik Andiamo, który będzie oferowany w cenie 199 dolarów. Sprzęt wyposażono w aluminiową obudowę oraz skórzany pasek, pozwalający umocować go do nadgarstka. Wbudowana bateria zapewnia natomiast do 20 godzin pracy na jednym ładowaniu.

Tivoli Audio 1

Kolejnym produktem są bezprzewodowe słuchawki Fonico, które mają kosztować 129 dolarów. Sprzęt zaprojektowany z myślą o sportowcach, ma obudowę odporną na wodę (certyfikat IPX7) oraz etui wyposażone w powerbank ładujący baterię, który zapewnia do 9 godzin pracy.

Tivoli Audio ma w swej ofercie także parę produktów dla domu. Jednym z nich jest odtwarzacz CD o nazwie Model CD, który dysponuje dodatkowo funkcją streamingu muzyki na firmowe głośniki. Można go też podłączyć do systemu audio. Kolejnym produktem jest Music System Home, będący zestawem typu all-in-one, wzbogacony o współpracę z Alexą. Produkt posiada radio FM i DAB+, Blutooth, wejście 3,5 mm, WiFi oraz odtwarzacz CD.

Tivoli Audio 2

Wymienione produkty pojawią się w sprzedaży już niebawem.

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.