TomTom GO Camper: nawigacja dla pojazdów kempingowych

Jakub Kornacki
TomTom GO Camper: nawigacja dla pojazdów kempingowych

Głównym zadaniem najnowszej nawigacji TomTom GO Camper jest pomoc osobom podróżującymi kamperami oraz samochodami z przyczepami kempingowymi. 

0

Dzięki TomTom GO Camper wszystkie osoby poruszające się kamperami oraz samochodami z przyczepami kempingowymi będą kierowane na drogi, które zostały przystosowane dla takich właśnie pojazdów. W ten sposób unikną np. korków. Najnowsza nawigacja została wyposażona w moduł łączności bezprzewodowej Wi-Fi, dzięki czemu mapy, oprogramowanie czy punkty użyteczności POI mogą być bezproblemowo aktualizowane.GO-CAMPER_EU_ANGLE_KM

W TomTom GO Camper zastosowano dożywotnie mapy świata dla kamperów oraz samochodów z przyczepami kempingowymi. W ten sposób kierowcy takich pojazdów mogą mieć pewność, że droga, na której się znajdują jest przystosowana do typu, rozmiaru, masy i prędkości pojazdu, a jednocześnie zawierają specyficzne dla kamperów punkty POI od partnerów takich jak ADAC i ANWB , dzięki czemu można znaleźć pola kempingowe przy swojej trasie.

Planowanie trasy wakacyjnego przejazdu nigdy wcześniej nie było takie łatwe. To wszystko zasługa specjalnej platformy TomTom Road Trips. Umożliwia ona personalizowanie swojej przygody na trasie w górach, wzdłuż nadmorskich dróg czy w lasach, jak również dodawanie miejsc docelowych ze smartfonu za pośrednictwem aplikacji TomTom MyDrive. Inteligentna nawigacja powiadomi również kierowcę o fotoradarach oraz miejscach pomiaru prędkości.

Nawigacją TomTom GO Camper zakupisz tutaj.

Źródło: TomTom, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.