TomTom Go Basic: wielofunkcyjna nawigacja samochodowa

Jakub Kornacki
TomTom Go Basic: wielofunkcyjna nawigacja samochodowa

Wielofunkcyjna nawigacja samochodowa TomTom Go Basic została wyposażona w wiele przydatnych rozwiązań, które mogą okazać się niezwykle przydatne dla kierowców.

0

TomTom Go Basic to uniwersalna nawigacja samochodowa, która precyzyjnie i w jak najlepszy sposób poprowadzi kierowcę we wskazane miejsce. Zaawansowane technologicznie urządzenie pracuje w taki sposób, aby kierowca dojechał z punktu A do punktu B jak najszybciej, czyli ominął wszystkie występujące po trasie zatory drogowe.

GO-BASIC-5-ANGLE-KM

Wbudowany moduł łączności bezprzewodowej Wi-Fi sprawia, że kierowcy nie muszą podłączać urządzenia do komputera, by zaktualizować oprogramowanie oraz dane mapowe. Zakupując TomTom Go Basic kierowca otrzymuje dożywotnią aktualizację danych mapowych i bieżących informacje o ruchu drogowym, a także 3–miesięczny, bezpłatny dostęp do usługi TomTom Fotoradary.

Nawigacja samochodowa TomTom Go Basic jest dostępna w dwóch wariantach - z ekranem 5- lub 6-calowym. Produkt został wykonany z najlepszych jakościowo materiałów. Kompaktowych rozmiarów urządzenie w żadnym stopniu nie będzie ograniczało widoczności kierowców. 

TomTom Go Basic znajdziesz tutaj.

Źródło: TomTom, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.