TomTom RIDER 410: nawigacja dla motocyklistów

Jakub Kornacki
TomTom RIDER 410: nawigacja dla motocyklistów

Premierę najnowszej nawigacji dla motocyklistów TomTom RIDER 410 zaplanowano na dziesiąte urodziny pierwszej wersji RIDER’a. Nowy produkt wyposażono w dożywotnie mapy świata z uwzględnieniem ekstremalnych tras zaprezentowanymi przez Tourenfahrer.

0

Producent wyposażył TomTom RIDER 410 Great Rides Edition w możliwość dożywotniej aktualizacji danych mapowych, dzięki której użytkownik stale będzie w posiadaniu najbardziej aktualnych map Polski oraz wszystkich krajów Europy. Wśród nowych usług oferowanych specjalnie dla motocyklistów znalazły się: możliwość planowania tras z pomocą funkcji TomTom MyDrive oraz planowanie podróży w obie strony.

Niewątpliwie ciekawą funkcją najnowszej nawigacji jest możliwość korzystania z urządzenia zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej. Motocykliści mogą skupiać się na komendach głosowych wydawanych przez nawigację, jednocześnie zwracając uwagę na drogę. TomTom RIDER 410 Great Rides Edition wyposażono w wodoodporny, przystosowany do obsługi w rękawicach ekran, który natychmiastowo reaguje na jakikolwiek dotyk.md

Usługa TomTom MyDrive stwarza możliwość wyznaczenia i zaplanowania trasy jeszcze przed wyjazdem. Motocykliści mogą czerpać inspirację ze znanych tras, a także stworzyć własne, oryginalne szlaki, które najbardziej będą odpowiadały gustom poszczególnych kierowców na komputerze, a następnie przesłać je do nawigacji. 

Nawigacja gps dla motocyklistów TomTom RIDER Great Rides Edition jest dostępna w trzech różnych wersjach. Jej ceny wahają się od 1646 zł do 2049 zł.

Źródło: TomTom, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.