TomTom RIDER 550: nawigacja dla motocyklistów

Jakub Kornacki
TomTom RIDER 550: nawigacja dla motocyklistów

TomTom RIDER 550 to najnowszy model nawigacji dla motocyklistów, który właśnie pojawił się na rynku. W modelu zastosowano szereg funkcji, dzięki którym urządzenie pracuje w sposób szybszy i bardziej inteligentny.

0

Jedną z najważniejszych funkcji, jaką wprowadzono w najnowszej nawigacji dla motocyklistów jest możliwość aktualizowania danych mapowych poprzez moduł Wi-Fi. Model wyposażono w w usługi Lifetime (Mapy Świata, Traffic i Fotoradary). Oprócz tego użytkownicy zyskują dostęp do TomTom Road Trips, czyli ponad 150 ekskluzywnych tras dostępnych do pobrania, dzięki którym można szczegółowo zaplanować ciekawą podróż.

Sercem TomTom RIDER 550 jest szybki i wydajny czterordzeniowy procesor. Urządzenie może zostać sparowane z telefonem. Nawigacją można sterować przy użyciu komend głosowych i asystentów Siri oraz Google Now. Wiadomości ze smartfona mogą również zostać odczytywane na głos przy użyciu zestawu słuchawkowego.

RIDER550-ANGLE-SMS-KM

TomTom RIDER 550 wyposażono w ekran dotykowy o przekątnej 4,3''. Został on naturalnie przystosowany do obsługi w rękawicy. Jest czytelny nawet w jasnym słońcu. Motocykliści mogą zapisywać pobrane trasy bezpośrednio w urządzeniu, co również wpływa na komfort oraz jakość obsługi i planowanie podróży. 

Mike Schoofs, Managing Director, TomTom Consumer, powiedział: „Cieszymy się, że mogliśmy wprowadzić na rynek nowe urządzenie TomTom RIDER 550, które zostało wyposażone w funkcje ułatwiające życie motocyklistom, takie jak Wi-Fi, asystent głosowy oraz odczytywanie wiadomości ze smartfona. Jesteśmy pewni, że motocykliści pokochają inspiracje, które oferujemy ich społeczności dzięki TomTom Road Trips.”

Nawigacje dla motocyklistów znajdziesz tutaj.

Źródło: TomTom, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.