TomTom Trucker 6000: dożywotnia edycja nawigacji

Jakub Kornacki
TomTom Trucker 6000: dożywotnia edycja nawigacji

TomTom Trucker 6000 jest najnowszym systemem nawigacyjnym przeznaczonym dla zawodowych kierowców. Zakup nowego urządzenia nawigacyjnego wiąże się z dożywotnią ochroną użytkowników przed różnego rodzaju niebezpieczeństwami.

0

TomTom Trucker 6000 może być towarzyszem wszelkich podróży każdego zawodowego kierowcy. Dożywotnia edycja TomTom Trucker 6000 została wprowadzona na rynek po to, aby zapewnić wszystkim użytkownikom maksymalną ochronę oraz ostrzeganie przed różnego rodzaju niebezpieczeństwami występującymi podczas podróży.

TomTom Trucker 6000 została wyposażona nawet we wbudowaną kartę SIM, dzięki której kierowca będzie mógł korzystać z urządzenia jako z zestawu głośnomówiącego. Warto zwrócić uwagę na ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu połączenia wykonywane zza granicy będą tak samo proste jak krajowe, bowiem kierowcy nie będą ponosić opłat roamingowych.

cr1

Dzięki TomTom Trucker 6000 kierowcy będą mogli szczegółowo zaplanować swoją podróż, jeszcze przed wyjściem z domu. Kiedy tylko wsiądą do pojazdu, nawigacja będzie zaprogramowana i gotowa do użycia. W tym celu pomoże im specjalna aplikacja TomTom MyDrive, która uwzględnia gabaryty pojazdu, wagę, a także rodzaj załadunku do poszczególnych odcinków dróg. Dotarcie do celu stanie się wyjątkowo proste, a co najważniejsze - bezpieczne.

TomTom Trucker 6000 wyposażono w 6-calowy, dotykowy ekran, który daje możliwość przybliżania i oddalania obrazu. Nawigację można łatwo montować za pomocą prostego uchwytu montażowego Click & Go, który zapewnia stabilną i bezpieczną pozycję. Model jest już dostępny w sprzedaży.

Źródło: TomTom, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.