TomTom VIO: zaawansowana nawigacja dla skuterów

Jakub Kornacki
TomTom VIO: zaawansowana nawigacja dla skuterów

TomTom VIO jest innowacyjną nawigacją dla skuterów, która oferuje możliwość nawiązania współpracy ze smartfonem. Funkcjonalne rozwiązanie zapewnia szereg możliwości, które mogą okazać się niezwykle przydatne dla każdego kierowcy tego typu jednośladu.

0

TomTom VIO nawiguje kierowcę za pomocą wskazówek wyświetlanych na wodoodpornym wyświetlaczu, a także za pomocą komend głosowych, które przekazywane są dla użytkownika za pośrednictwem zestawu głośnomówiącego wykorzystującego technologię bezprzewodową Bluetooth. Nawigacja została wyposażona w okrągły, dotykowy ekran, który został przystosowany do obsługi w rękawicach.

Najnowszą nawigację wyposażono we wbudowany system firmy TomTom, który informuje kierowcę o najważniejszych parametrach podróży. Dzięki niemu użytkownik będzie informowany o zbliżaniu się do fotoradarów, a na ekranie wyświetlacza pojawi się czerwony kolor w przypadku przekroczenia dozwolonej prędkości. Wnętrze urządzenia, jak i jego wygląd zewnętrzny zostały szczegółowo zaprojektowane. W skład zestawu wchodzi silikonowe etui na nawigację, które jest dostępne w sześciu różnych kolorach. TomTom_VIO

„Urządzenie TomTom VIO to prawdziwa rewolucja dla użytkowników skuterów. Korzystanie z nawigacji oznacza nie tylko szybsze dotarcie do miejsca docelowego, ale także koniec z bawieniem się telefonem podczas stania na światłach i zastanawianiem się kto dzwoni, gdy pokonuje się trudną trasę. Po raz pierwszy kierowcy mogą przemierzać zatłoczone miasto bezpiecznie, pewnie, a jednocześnie stylowo.” - powiedziała Corinne Vigreux, współzałożycielka i dyrektor zarządzająca, TomTom Consumer.

Źródło: TomTom, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.