Toster dla fanów Jasnej Strony Mocy

Marek Cekaw
Toster dla fanów Jasnej Strony Mocy

Gwiezdne Wojny coraz mocniej akcentują obecność w naszych kuchniach, co fanów tej kultowej sagi z pewnością bardzo cieszy. Kolejnym produktem, który z pewnością chętnie kupią jest toster z Imperialnej Kolekcji.

0

Gwiezdne Wojny to niezwykle popularna marka, która pojawia się w naszych domach nie tylko pod postacią różnego rodzaju zabawek. Ostatnio coraz częściej można ją spotkać także w naszej kuchni.

W sklepach dostępnych jest bowiem wiele produktów nawiązujących do tego świata, takich jak deski do krojenia, opiekacze do kanapek czy też tostery. Najnowszym produktem jest toster firmy Pangea Brands, należący do imperialnej kolekcji. Urządzenie jest typowym tosterem wyposażonym w dwa sloty na chleb, a jeden z boków jego obudowy wykonanej z polipropylenu, przypomina tors Yody, popularnego bohatera Star Wars. Same tosty również nawiązują do tej marki, gdyż jest na nich wypalany wizerunek tejże postaci.

Toster jest bardzo prosty w obsłudze, gdyż użytkownik może jedynie ustawiać termostat na określony poziom przyrumienienia kromki. Jest także dość tani, gdyż trzeba za niego zapłacić 39,99 dolarów.

Pangea Brands 1

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.