Toster i opiekacz do kanapek w jednym

Marek Cekaw
Toster i opiekacz do kanapek w jednym

W niewielkich kuchniach nie ma zbyt wiele miejsca na sprzęt AGD, więc staramy się kupować urządzenia wykonujące więcej, niż jedną funkcję. Taki też jest produkt będący równocześnie tosterem oraz opiekaczem do kanapek.

0

Zazwyczaj toster oferuje tylko opiekanie tostów, ewentualnie bagietek. Jeśli więc lubimy tosty oraz opiekane kanapki, wówczas musimy kupić dwa urządzenia, a to nie tylko podwójny wydatek, lecz również konieczność wygospodarowania w kuchni dodatkowego miejsca na umieszczenie obu sprzętów.

Można jednak rozwiązać ten problem, kupując urządzenie uniwersalne. Za około 400 złotych, dostaniemy produkt, który nie tylko pozwoli przyrządzić tost, lecz również opiec kanapkę. Jest to możliwe dzięki bardzo sprytnemu systemowi rozszerzania komory opiekania, która za naciśnięciem jednego przycisku rozszerza się do niemal 13 cm.

Dodatkową zaletą urządzenia jest poręczny koszyk, dzięki któremu składniki naszej kanapki pozostaną na miejscu i uzyskamy idealne przyrumienienie obu jej stron oraz stopimy ser.

toster_opiekacz1

toster_opiekacz2

Źródło: Hammacher.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.