Trust GXT 668 Tytan: atrakcyjny zestaw głośnikowy

Jakub Kornacki
Trust GXT 668 Tytan: atrakcyjny zestaw głośnikowy

Zestaw głośników Trust GXT 668 Tytan w konfiguracji 2.1 ma zapewnić wysokiej jakości dźwięk i niezapomniane wrażenia dźwiękowe. Głośniki prezentują się stylowo i nowocześnie.

0

Trust GXT 668 Tytan to wyjątkowo stylowy zestaw głośnikowy, który został zaprojektowany w szczególności z myślą o graczach, ale także i z myślą o osobach, które liczą na naprawdę dobre wrażenia dźwiękowe podczas oglądania filmów bądź słuchania ulubionych piosenek.Trust GXT 668 Tytan 1

W skład systemu dźwiękowego Trust GXT 668 Tytan wchodzi subwoofer z czterema wysokiej klasy głośnikami, które zostały zamontowane na podłużnym panelu o układzie horyzontalnym. Moc szczytowa całego zestawu wynosi 120 W. Kompaktowych rozmiarów listwa głośnikowa zmieści się pod monitorem bądź ekranem telewizora.

Obudowa głośnia niskotonowego została wykonana z drewna. Producent zastosował w niej pulsujące podświetlenie LED, dzięki któremu całość prezentuje się naprawdę atrakcyjnie, szczególnie nocą. Potężne, głębokie brzmienie niskich tonów spotęguje wrażenia dźwiękowe.Trust GXT 668 Tytan 2

Na wyposażeniu zestawu głośnikowego Trust GXT 668 Tytan znajduje się pilot zdalnego sterowania, dzięki któremu można dostosować brzmienie według indywidualnych preferencji. Producent przygotował trzy definiowane tryby: do muzyki, gier i filmów. Warto również wspomnieć o zastosowanym inteligentnym systemie zarządzania energią.

Trust GXT 668 Tytan znajdziesz tutaj.

Źródło: Trust Gaming, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.