Trzy nowe amplitunery od Pioneera

Marek Cekaw
Trzy nowe amplitunery od Pioneera

Urządzenie dysponuje ponadto wbudowanym modułem Bluetooth umożliwiającym odtwarzanie muzyki transmitowanej z urządzeń mobilnych, a także wsparciem dla systemów Dolby TrueHD oraz DTS-HD Master Audio.

0

Firma Pioneer uzupełnia swą ofertę produktów przeznaczonych do kina domowego, wprowadzając na rynek trzy zupełnie nowe amplitunery. Modele VSX-531, VSX-831 oraz VSX-1131 przeznaczone są dla mniej wymagających użytkowników, którzy nie dysponują dużymi funduszami.

Najtańszym produktem w nowej rodzinie jest VSX-531, który dostępny jest na brytyjskim rynku w cenie 300 funtów. Jest to amplituner 5.1-kanałowy, zapewniający 130 W mocy na każdy kanał przy impedancji 6 Ohm. Producent wyposażył go także w obsługę standardu HDCP 2.2, co umożliwia oglądanie treści w 4K Ultra HD, a także autorski system MCACC (Multi-Channel Acoustic Calibration System), zajmujący się kalibracją ustawień sprzętu i dopasowaniem ich do rozmiarów pomieszczenia.

pioneer-vsx2

Model VSX-831 kosztuje 450 funtów i oferuje taką samą moc co poprzednik, a dodatkowo wyposażono go WiFi, wsparcie dla standardu 24-bit/192kHz audio wysokiej rozdzielczości oraz system FireConnect, który pozwala wykorzystać amplituner jako część zestawu multiroom.

Najdroższym modelem jest kosztujący 550 funtów VSX-1131. Jest to już amplituner 7.1-kanałowy dostarczający 160 W mocy na kanał. Tutaj również obecny jest system FireConnect oraz podobne wyposażenie co w dwóch tańszych modelach, zaś dodatkowo ten model wspiera formaty audio Dolby Atmos oraz DTS:X.

pioneer-vsx1

Wszystkie trzy modele amplitunerów są już dostępne w sprzedaży.

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.