Trzy nowe modele słuchawek Pioneer z serii STEEZ

Damian Jaroszewski
Trzy nowe modele słuchawek Pioneer z serii STEEZ

STEEZ to seria słuchawek firmy Pioneer. Jej nowymi członkami są modele EFFECTS (SE-MJ7211), 808 (SE-MJ-7511) oraz DUBSTEP (SE-D10MT). Wszystkie one są wyposażone we wbudowany mikrofon do wideorozmów i pilot do odbierania telefonu.

0

Model EFFECTS korzysta z dwóch głośników typu driver o średnicy 40 mm, które zostały tak ustawione, aby większą uwagę zwracały na niskie tony, przez co użytkownik ma doświadczać lepszych basów. Słuchawki mają regulowany pałąk i miękkie, wyścielane nauszniki. Dostępne są w czterech kolorach - czarnym, białym, czerwonym i brązowym.
Z kolei model 808, którego nazwa pochodzi z ulicznego slangi i oznacza the sound of bass, jest wyposażony w te same głośniki 40 mm oraz dodatkową parę głośników 30 mm, których zadaniem jest przede wszystkim dostarczać średnie i wysokie tony. Słuchawki mają czarne, połyskujące wykończenie.
Na koniec został model DUBSTEP, który także korzysta z głośników o średnicy 40 mm. On będzie dostępny w kolorze białym i czarnym. Wersja czarna ma zielone lub pomarańczowe wstawki, a biała niebieskie lub różowe.
Słuchawki będą dostępne w sprzedaży od maja w cenie odpowiednio 70, 130 i 100 dolarów.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.