Trzy nowe modele słuchawek marki Sennheiser

Damian Jaroszewski
Trzy nowe modele słuchawek marki Sennheiser

Znana i ceniona w Polsce firma Sennheiser powiększyła swoje protfolio słuchawek dousznych i dokanałowych. W ofercie producenta pojawiły się aż trzy modele z klasy wyższej. Są to CX 890i, CX 985 oraz MX 985.

0

Sennheiser CX 890i

Sennheiser CX 890i

Model CX 890i to tzw. słuchawki dokanałowe. Oferują one pasmo przenoszenia w zakresie od 17 Hz do 23 kHz oraz impedancję na poziomie 32 Ohmów. Wyposażone są w, umieszczony na przewodzie, pilot z mikrofonem, który może współpracować w telefonami komórkowymi i tabletami, w tym także Apple iPhonem, iPadem i iPodem. Pilotem można regulować głośność, wybierać piosenkę, odbierać i odrzucać rozmowy telefoniczne, no i rozmawiać. Do sprzedaży trafią dwie wersje kolorystyczne - czarna i biała. Słuchawki mają skutecznie niwelować dźwięki dochodzące z zewnątrz. W zestawie z nimi każdy użytkownik otrzyma skórzane etui oraz trzy rozmiary gumowych nakładek dousznych.

Sennheiser CX 985

Sennheiser CX 985

Kolejny model, czyli dokanałowe CX 985, ma impedancję 32 Ohmów i pasmo przenoszenia w zakresie od 16 Hz do 24 kHz. Słuchawki mają pilota do regulacji głośności. W zestawie z nimi znajduje się aż 7 par gumowych adapterów dousznych i skórzany pokrowiec. Douszne słuchawki MX 985 różnią się tylko nieco mniejszych zakresem pasma przenoszenia (16-23000 Hz) oraz niższą impedancją na poziomie 16 Ohmów.

Sennheiser MX 985

Sennheiser MX 985

źródło: Sennheiser

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.