TuneTot: kompaktowe głośniki Wilson Audio

Marek Cekaw
TuneTot: kompaktowe głośniki Wilson Audio

Wilson Audio wprowadza na rynek najmniejsze w swej ofercie głośniki do domowych zestawów audio. Model nazywa się TuneTot i choć nie zajmuje wiele miejsca, to trzeba za niego zapłacić niemal 11 tys. funtów.

0

Wilson Audio to przedsiębiorstwo, które od lat specjalizuje się w produkcji najwyższej klasy sprzętu audio, w tym również głośników. Producent zaprezentował właśnie zupełnie nowy model o nazwie TuneTot, który należy do linii Wilson Special Applications Engineering.

Są to najmniejsze głośniki w ofercie tego producenta, zaprojektowane do użytku w biurze czy też do zestawów audio przeznaczonych do sypialni. Wyposażono je w obudowy oraz technologię przetworników zapożyczoną z innych modeli tego producenta, takich jak Alexx oraz Sabrina. Specjalna konstrukcja umożliwia dokładną regulację każdego głośnika i ustawienie jego pozycji w taki sposób, by dźwięk docierał w miejsce, w którym zwykle się znajdujemy.

Każdy z nich osadzony został na specjalnej podstawie ISOBase, której zadaniem jest tłumienie niepożądanych wibracji mogących wpływać na jakość dźwięku. Podstawa jest oferowana w pięciu różnych kolorach, natomiast kolory maskownic głośników można wybrać z sześciu różnych propozycji.

TuneTot są może głośnikami małymi, ale na pewno mała nie jest ich cena. Za parę trzeba zapłacić dokładnie 10 998 funtów.

TuneTot1

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.