U-Line Wine Captain - modularna chłodziarka do wina

Marek Cekaw
U-Line Wine Captain - modularna chłodziarka do wina

Amatorzy wina doskonale wiedzą, że trunek ten musi być przechowywany w odpowiednich warunkach. Oczywiście można to robić w lodówce, lecz niektóre gatunki wymagają określonej temperatury. I tu z pomocą przychodzi firma U-Line, która wprowadziła do sklepów funkcjonalną chłodziarkę Wine Captain.

0

Wine Captain to funkcjonalna, w pełni modularna chłodziarka na wino wyposażona w podwójny, cyfrowo sterowany system obiegu chłodnego powietrza, pozwalający użytkownikowi na indywidualne ustawianie warunków w poszczególnych sekcjach urządzenia.
Urządzenie może utrzymywać stabilną temperaturę w zakresie od 3 do 18 stopni Celsjusza z możliwością jej regulacji co 1 stopień. Do jej ustawiania służy intuicyjny interfejs umieszczony na szczycie drzwiczek.

Szafka pomieści 62 standardowe butelki o pojemności 0,75-litra, a są one umieszczane na wysuwanych szufladach, dzięki czemu jest do nich wygodny dostęp. Wnętrze chłodziarki jest także delikatnie podświetlone diodami LED, zaś hermetycznie zamykane szklane drzwi wypełnione argonem, pozwolą nam zerknąć na swą cenną kolekcję bez ich otwierania.

W zależności od wersji wyposażenia oraz zastosowanych materiałów, Wine Captain kosztuje od 3250 do 3670 dolarów.

u-line-modular-3000-1

u-line-modular-3000-2

Źródło: Appliancist.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.