U By Moen: inteligentny prysznic z pamięcią temperatury

Marek Cekaw
U By Moen: inteligentny prysznic z pamięcią temperatury

Biorąc rano prysznic musimy za każdym razem ręcznie ustawiać taką temperaturę wody, jaka nam idealnie pasuje. Jeśli jednak kupimy prysznic U By Moen, nie będziemy musieli się tym więcej przejmować. Urządzenie zapamiętuje bowiem ustawienia dla każdego członka rodziny.

0

Inteligentny sprzęt domowy już od jakiegoś czasu obecny jest także w naszych łazienkach, m.in., pod postacią cyfrowych luster wyposażonych w dostęp do internetu lub inteligentnych szczoteczek do zębów współpracujących ze smartfonami. Teraz nowoczesne technologie ułatwiające życie, znaleźć można również w prysznicach, a konkretnie mówiąc w modelu U By Moen.

Jest to ultra nowoczesny prysznic wyposażony w elektronikę sterującą jego pracą. Specjalne mikroprocesory, pozwalają stworzyć indywidualne profile dla maksymalnie 12 członków rodziny, umożliwiając ustawienie dla każdego z nich temperatury wody, czy też siły strumienia.

Dzięki serii zaworów, użytkownik odkręcając prysznic, nie będzie musiał czekać aż zleci chłodna woda i pojawi się cieplejsza, gdyż od razu uzyska pożądany jej poziom. Unikniemy więc sytuacji gdy rano wchodzimy pod prysznic i jesteśmy zalewani lodowatą wodą.

Wszystkich tych ustawień dokonuje się na jednostce centralnej wyposażonej w 5" ekran LCD. U By Moen ma również moduł WiFi, a więc można go kontrolować zdalnie za pomocą aplikacji mobilnej.

Prysznic dostępny jest w cenie 1225 dolarów. Trzeba jednak pamiętać, że nie może funkcjonować bez jednostki sterującej, więc jego montaż wymaga sporych przeróbek łazienki.

u-by-moen-smart-shower-1

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.