Ulepszone serwisy rozrywkowe w telewizorach Samsunga

Marek Cekaw
Ulepszone serwisy rozrywkowe w telewizorach Samsunga

Nowoczesne telewizory oferowane przez Samsunga, oprócz możliwości oglądania filmów z kablówki lub innych źródeł, oferują także wiele innych możliwości, w tym także funkcje rozrywkowe. Koncern zapowiedział właśnie, że w jego tegorocznych modelach odbiorników, opcje te zostaną znacznie wzbogacone.

0

Przedstawiciele Samsunga nie trzymają wszystkich niespodzianek na targi CES 2016 i wiele nowości ujawniają już teraz. Jedna z nich dotyczy zwiększenia funkcjonalności systemów rozrywkowych oferowanych przez najnowsze modele odbiorników telewizyjnych, które w tym roku trafią do sprzedaży.

Nowa oferta skierowana jest przede wszystkim dla graczy i zapewni posiadaczom telewizorów ponad 400 gier streamowanych bezpośrednio do odbiornika oraz około setki tytułów, które będzie można pobrać i zapisać w pamięci sprzętu.

Częścią nowej oferty będzie serwisy PlayStation Now dostarczany przez koncern Sony, który pod koniec minionego roku trafił na wybrane modele telewizorów Samsunga, a w tym roku zawita na kolejne odbiorniki. Usługa oferuje możliwość zabawy tytułami doskonale znanymi z konsol oraz komputerów osobistych, takimi jak: Assassin’s Creed III, Batman: Arkham Origins oraz The LEGO Movie Videogame. W tym roku liczba dostępnych tytułów zostanie zwiększona do blisko 300, a będą to m.in. BioShock 2, Borderlands 2, The Last of Us: Left Behind oraz wiele innych.

Oczywiście gry wideo to tylko jedna z opcji, które zaoferują swym użytkownikom nowe modele telewizorów Samsunga, ale więcej szczegółów na ten temat powinniśmy poznać już podczas targów CES 2016, które rozpoczną się za kilka dni.

samsung_ps_now1

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.