Ulepszony system nawigacyjny Yanosik

Jakub Kornacki
Ulepszony system nawigacyjny Yanosik

Producent zaawansowanego systemu nawigacyjnego Yanosik wprowadził dla swoich użytkowników szereg inteligentnych rozwiązań, które wyznaczają ogromny krok na rynku nawigacji gps.

0

Yanosik rozpoczął 2017 rok wraz z wprowadzeniem wielu zmian. Początkowo rozszerzono zasięg aplikacji o szczegółowe dane mapowe Czech i Słowacji. W kolejnej części zaprezentowano szereg udogodnień dla polskich kierowców. Aplikacja została bowiem wyposażona w nową nawigację, która będzie informowała o zatorach drogowych na wyznaczonej trasie.

Kierowcy będą mogli zobaczyć, w którym odcinku trasy występuje korki i jaki jest szacowany czas opóźnienia dojazdu do wyznaczonego wcześniej celu. Po odnotowaniu zatoru drogowego, nowa nawigacja automatycznie wyznaczy objazd, dzięki któremu kierowcy szybciej dotrą do celu.

yn

Producent zaprezentował również nowy interfejs systemu nawigacyjnego, dzięki któremu kierowcy nie będą odwracali uwagi od drogi. Yanosik wyposażono w możliwość sterowania gestami, co znacznie wpływa na obsługę intuicyjnego systemu. Wewnętrzne badania marki potwierdziły, że nowa mapa nawigacji wymaga około 50% mniej uwagi kierowców, co znacznie wpływa na bezpieczeństwo na drodze.

Do dyspozycji użytkowników przeznaczono dwie wersje przeglądania map: w trybie 2D i 3D. Zoom jest automatycznie dostosowywany do prędkości poruszającego się auta. Producent zapowiada, że to tylko początek wielu zmian, które mają zagwarantować ulepszenie pozycji marki na rynku nawigacji gps.

Źródło: Yanosik, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.