Under Armour Project Rock Edition: słuchawki do fitnessu

Marek Cekaw
Under Armour Project Rock Edition: słuchawki do fitnessu

Znany zapaśnik i aktor Dwayne Johnson, wspólnie z marką Under Armour stworzył nowe słuchawki dla sportowców. Model Under Armour Project Rock Edition jest bezprzewodowy i zaprojektowany specjalnie dla atletów uwielbiających ćwiczyć przy muzyce.

0

Na rynku jest wiele słuchawek zaprojektowanych dla fanów aktywności fizycznej, jednak większość z nich to modele douszne. Wkrótce pojawią się na rynku słuchawki nauszne, które również mogą zainteresować fanów sportu. Szczególnie, że ich współtwórcą jest sam Dwayne "The Rock" Johnnson, znany zapaśnik i niezwykle lubiany aktor, którego znamy chociażby z remake'u Słonecznego Patrolu.

Razem z Under Armour stworzył nowoczesne słuchawki do fitnessu. Produkt o nazwie Under Armour Project Rock Edition zaprojektowano z myślą o osobach wylewających hektolitry potu na siłowniach, dlatego mają wytrzymałą obudowę z certyfikatem IPX4, oznaczającym odporność na wilgoć. Ich nauszniki mają specjalne obszycie UA SuperVent, wykonane z oddychającego materiału, który bardzo szybko wysycha z wilgoci. Oczywiście obszycie jest zdejmowane, by można je było wyprać. Ponadto na opasce, jak i nausznikach, znajduje się specjalny materiał, który zadba o to, by słuchawki nie przesuwały się na głowie.

Project Rock Edition1

W słuchawkach zastosowano osprzęt firmy JBL, który zapewnia czysty dźwięk i bogate basy. Natomiast technologia Talk-Thru umożliwia rozmawianie z innymi osobami za pośrednictwem zintegrowanego mikrofonu z technologią redukcji szumów. Mowa tu nie o rozmowie telefonicznej, tylko konwersacji pomiędzy posiadaczami słuchawek, które pełnią wówczas funkcję komunikatorów.

Project Rock Edition2

Oczywiście mikrofonu można używać także do rozmów telefonicznych oraz korzystania z cyfrowych asystentów, taki jak Siri czy Google Nowa. Natomiast wbudowana bateria zapewnia do 16 godzin pracy na jednym ładowaniu, zaś dzięki funkcji szybkiego ładowania, po 5 minutach z ładowarką, uzyskujemy dodatkową godzinę pracy.

Słuchawki Project Rock Edition są już dostępne w sklepach sieci Under Armour w cenie 249 dolarów. A w zasadzie były, gdyż na razie produkt został całkowicie wyprzedany.

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.