Unison Research SH: wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy

Marek Cekaw
Unison Research SH: wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy

Założona w 1987 roku włoska firma Unison Research, od lat dostarcza audiofilom wysokiej klasy sprzęt audio w postaci głośników oraz różnego rodzaju wzmacniaczy. Jej najnowszy produkt przeznaczony jest dla fanów rozkoszowania się muzyką przy pomocy słuchawek i jest pierwszym w jej ofercie wzmacniaczem słuchawkowym.

0

Urządzenie nazywa się SH i zostało zaprojektowane do współpracy zarówno z analogowymi źródłami dźwięku, jak i z komputerami. Wzmacniacz wyposażono w liniowe obwody, które jak zapewnia producent, mają bardzo niski poziom zniekształceń oraz napięcie na wyjściu o wystarczającej wartości by współpracować z szeroką gamą słuchawek.

SH dysponuje dwoma wejściami słuchawkowymi połączonymi równolegle, a każde z nich połączone jest z własną zwrotnicą EL84 oraz przełącznikiem czułości, pozwalającym dopasować dźwięk do różnych modeli słuchawek. Liniowe źródła dźwięku mogą być podpięte do niezrównoważonego wejścia RCA, ale dzięki zintegrowanemu przetwornikowi DAC, wzmacniacz wspiera też pliki audio 384 kHz PCM oraz DSD 128.

Wzmacniacz Unison Research SH dostępny jest w cenie 1250 funtów i można go kupić w wersji z czarnym lub wiśniowym panelem przednim.

unisonresearch-sh1

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.