Urbanears Lotsen: kompaktowy głośnik bezprzewodowy

Marek Cekaw
Urbanears Lotsen: kompaktowy głośnik bezprzewodowy

Urbanears zaprezentowało nowy model głośnika bezprzewodowego. Sprzęt o nazwie Lotsen upodabnia się wzornictwem do wcześniejszych modeli tego producenta, lecz ma nieco mniejsze rozmiary, a także fizyczne przyciski sterujące funkcjami.

0

Głośnik charakteryzuje się minimalistycznym wzornictwem podkreślanym przez kwadratową obudowę w czarnej kolorystyce. W modelu wyposażonym w funkcję multiroom znajdziemy dwa wzmacniacze klasy D o mocy 20 W, zasilające 1-calowy szerokopasmowy głośnik neodymowy, kopułkowy tweeter oraz 4-calowy woofer, pracujące w paśmie przenoszenia od 60 Hz do 20 kHz.

Urbanears Lotsen1

Głośnik dysponuje także fizycznym sterowaniem funkcjami za pomocą przycisków i pokręteł oraz możliwością kontrolowania ich za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej. Producent wyposażył go również w bluetooth i WiFi, a także 3,5 mm złącze audio, umożliwiające podpięcie innych źródeł dźwięku.

Urbanears Lotsen2

Użytkownicy Lotsen mają też dostęp do Spotify z możliwością wyboru do siedmiu ulubionych playlist oraz internetowego radia. Nowy produkt pojawi się na sklepowych półkach już latem, lecz na razie producent nie podał oficjalnej ceny tego głośnika.

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.