Urbanears Plattan 2: nowa wersja popularnych słuchawek

Marek Cekaw
Urbanears Plattan 2: nowa wersja popularnych słuchawek

Szwedzka marka Urbanears zaprezentowała nową generację popularnych słuchawek Plattan. Następca modelu sprzedanego w kilku milionach egzemplarzy, oferuje jeszcze lepszy dźwięk oraz konstrukcję zapewniającą wyższy komfort użytkowania.

0

Urbanears pokazało w tym tygodniu nową wersję słuchawek Plattan. Wprawdzie produkt sprzedany w 3 mln sztuk, od 2009 doczekał się ponad 50 ulepszeń, jednak inżynierowie szwedzkiej firmy uznali, że tym razem wprowadzili w swym produkcie tyle zmian, że jest on już nową generacją, więc oficjalnie nazwano go Plattan 2.

Nowe słuchawki nadal zachowują charakterystyczne elementy znane z tego modelu, takie jak przewód w oplocie, wbudowany pilot z mikrofonem oraz gniazdko ZoundPlug służące do udostępniania muzyki. Znajdziemy w nich również system 3D Hinge, który daje niesamowitą elastyczność produktu i możliwość lepszego dopasowania go do kształtu głowy oraz uszu użytkownika. Duża elastyczność oraz wytrzymałość materiału sprawia, że słuchawki można dowolnie skręcać i wyginać, zaś ich obudowa w żaden sposób nie zostanie uszkodzona.

Inżynierowie dźwięku Urbanears, przekonstruowali oraz na nowo zestroili przetworniki, rozszerzając pasmo ich pracy. Projektanci zadbali także o bardzo miękkie obszycie nauszników, podnoszące komfort użytkowania oraz doskonale izolujące od hałasów otoczenia.

Zaletą tego modelu jest również wspomniane gniazdo ZoundPlug znajdujące się w jednym z nauszników, które umożliwia podpięcie kilku dodatkowych par słuchawek i wspólne słuchanie tej samej muzyki.

Słuchawki Urbanears Plattan 2 dostępne są na stronie producenta oraz u wybranych sprzedawców, a kosztują 50 dolarów.

Plattan1

Źródło: Coolest-gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.