Urbanears pokazał kolekcję słuchawek na jesień/zima 2017

Marek Cekaw
Urbanears pokazał kolekcję słuchawek na jesień/zima 2017

Urbanears pokazało nowa kolekcję słuchawek na sezon jesień/zima. W kolekcji znajdują się trzy nowe modele dostępne w żywych kolorach, mianowicie Plattan 2, Plattan ADV Wireless oraz Sumpan.

0

Producent twierdzi, że inspirację do ich stworzenia czerpał z ziemskich minerałów, takich jak zielony szmaragd, fioletowy ametyst oraz czerwony beryl. Taka właśnie kolorystyka została w zastosowana w poszczególnych modelach sprzętu. We wszystkich trzech produktach kolory są bardzo żywe, więc użytkownicy korzystający z pewnością będą się wyróżniać w tłumie.

Najtańszym produktem w nowej kolekcji jest Sumpan, który oferowany jest w cenie 29 dolarów. Niska cena nie oznacza jednak gorszego sprzętu. Są to bezprzewodowe słuchawki wyposażone w mikrofon wbudowany w pilota umieszczonego na kablu. Mają one również przewód w oplocie zwiększający jego wytrzymałość oraz możliwość spięcia ze sobą słuchawek, by można je było nosić na szyi, gdy nie są używane.

Urbanears1

Nieco droższe są modele Plattan i Plattan AVD Wireless, za które trzeba zapłacić odpowiednio 49 i 99 dolarów. Są to słuchawki nauszne, wyposażone w elastyczny pałąk, a także obszycie nauszników doskonale izolujące przed hałasem. Wyposażono je również w zintegrowany z pilotem mikrofon, więc można ich używać do odbierania połączeń telefonicznych.

Model Plattan 2 ma ponadto wtyczkę ZoundPlug, umożliwiającą podpięcie do słuchawek drugiego egzemplarza i dzielenie się muzyką.

Urbanears2

Wszystkie trzy modele słuchawek są już dostępne w sprzedaży.

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.