Urbanears sprzedaje przepocone słuchawki

Marek Cekaw
Urbanears sprzedaje przepocone słuchawki

Specjaliści od marketingu wymyślali już wiele nietypowych kampanii reklamowych, pomagających sprzedać różnego rodzaju produkty, ale marka Urbanears przebiła ich wszystkich. Na rynek trafiły przepocone słuchawki Hellas, dostępne w wersji bardzo limitowanej.

0

Firma nawiązała w tym celu współpracę z siedmioma znanymi osobistościami ze świata mody, muzyki oraz sportu, którzy ciężko trenowali mając na sobie jej słuchawki Hellas.

urbanears-sweat1

Nasiąknięte ich potem, zostały następnie zamknięte w szczelnych opakowaniach i wystawione na sprzedaż, więc każdy chętny może sobie kupić słuchawki przepocone przez takie osoby, jak: trener biegaczy Knox Robinson, muzyk Amanda Bergman, tancerz Willdabeast Adams, brytyjski wokalista VV Brown, niemiecka projektantka mody Bonnie Strange, amerykańska modelka Barbie Ferreira oraz DJ i przedsiębiorca Nadege Winter.

Na razie dostępne są słuchawki Willdabeast Adamsa oraz Bonnie Strange, natomiast za kilka dni dołączą do nich pozostałe. Ich cena wynosi 119 euro, zaś cały dochód ze sprzedaży, zostanie przekazany na cele charytatywne.

urbanears-sweat2

Jeśli uważacie, że promocja jest obrzydliwa, to nie przejmujcie się, ponieważ opaska oraz obszycie nauszników można prać, więc nie ma problemu z pozbyciem się zapachu celebrytów.

Źródło: Engadget.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.